# | Group 1 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Zurich W | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
2. | Mura W | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:5 | 8 | 6 | |
3. | Atasehir W | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | -5 | 3 | |
4. | Gintra W | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:20 | -17 | 0 | |
# | Group 2 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Shymkent W | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:0 | 9 | 9 | |
2. | Subotica W | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 | 6 | |
3. | NSA Sofia W | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:11 | -9 | 3 | |
4. | Parnu W | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:6 | -6 | 0 | |
# | Group 3 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Ol. Cluj W | 3 | 3 | 0 | 0 | 16:3 | 13 | 9 | |
2. | Dezembro W | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 2 | 6 | |
3. | Glentoran W | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | -4 | 3 | |
4. | Birkirkara W | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:12 | -11 | 0 | |
# | Group 4 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Raciborz W | 3 | 3 | 0 | 0 | 17:1 | 16 | 9 | |
2. | Slovan Bratislava W | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 6 | |
3. | Bobruichanka W | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | -2 | 3 | |
4. | Ekonomist W | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:20 | -18 | 0 | |
# | Group 5 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Sarajevo W | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 7 | |
2. | Peamount W | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 6 | |
3. | ASA Tel Aviv W | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | 0 | 4 | |
4. | Cardiff Met. W | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | -10 | 0 | |
# | Group 6 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Apollon W | 3 | 3 | 0 | 0 | 31:0 | 31 | 9 | |
2. | Zhytlobud-1 W | 3 | 2 | 0 | 1 | 16:5 | 11 | 6 | |
3. | Klaksvik W | 3 | 1 | 0 | 2 | 12:10 | 2 | 3 | |
4. | Ada W | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:46 | -44 | 0 | |
# | Group 7 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | MTK Hungaria W | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:0 | 14 | 9 | |
2. | PAOK W | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:2 | 7 | 6 | |
3. | Nashe Taksi W | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:10 | -5 | 3 | |
4. | Skonto W | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:18 | -16 | 0 | |
# | Group 8 | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Glasgow City W | 3 | 2 | 1 | 0 | 15:3 | 12 | 7 | |
2. | PK-35 Vantaa W | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | 8 | 7 | |
3. | Osijek W | 3 | 1 | 0 | 2 | 14:7 | 7 | 3 | |
4. | Noroc W | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:28 | -27 | 0 | |
# | Ranking of second-placed teams | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | PK-35 Vantaa W | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | | 7 | |
2. | Zhytlobud-1 W | 3 | 2 | 0 | 1 | 16:5 | | 6 | |
3. | Mura W | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:5 | | 6 | |
4. | PAOK W | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:2 | | 6 | |
5. | Subotica W | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | | 6 | |
6. | Peamount W | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | | 6 | |
7. | Slovan Bratislava W | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:7 | | 6 | |
8. | Dezembro W | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | | 6 | |
1690953893.159051