# | Group A | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Universitario Beni | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 7 | 9 | |
2. | San Lorenzo del Beni | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 1 | 5 | |
3. | Alianza Beni | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 2 | |
4. | Los Almendros | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | -3 | 1 | |
# | Group B | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Fancesa | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:2 | 9 | 8 | |
2. | Atletico Sucre | 5 | 2 | 2 | 1 | 14:7 | 7 | 8 | |
3. | Deportivo Aleman | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
4. | Nacional Sucre | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 4 | |
5. | Independiente Recreo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 | |
# | Group C | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | SA Bulo Bulo | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 4 | 10 | |
2. | Pasion Celeste | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 3 | 8 | |
3. | Real Mizque | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:6 | -2 | 7 | |
4. | Enrique Happ | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:2 | 6 | 6 | |
5. | Israel University | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:15 | -12 | 0 | |
# | Group D | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Fatic | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 9 | 10 | |
2. | Academia del Balompie | 4 | 2 | 2 | 0 | 16:2 | 14 | 8 | |
3. | Hiska Nacional | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 8 | |
4. | Chaco Petrolero | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:9 | -1 | 7 | |
5. | Huayna Potosi Palcoco | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:18 | -15 | 0 | |
# | Group E | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | GV San Jose | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:3 | 8 | 8 | |
2. | Sur-Car | 5 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | -1 | 6 | |
3. | Real Oruro | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:7 | 1 | 4 | |
4. | Em Huanuni | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 0 | 4 | |
5. | CM Poopo | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | -15 | 0 | |
# | Group F | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | U. Pando | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 | 3 | |
2. | Real Mapajo | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | |
# | Group G | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Real Potosi | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 5 | 9 | |
2. | Stormers | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:0 | 3 | 7 | |
3. | Rosario Central | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:3 | 3 | 4 | |
4. | Huracan Tupiza | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:12 | -12 | 0 | |
# | Group H | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Ciudad Nueva SC | 4 | 3 | 0 | 1 | 15:4 | 11 | 9 | |
2. | Torre Fuerte | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
3. | 24 de Septiembre | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:7 | 0 | 5 | |
4. | Universidad Crucena | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
5. | River 66 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | -7 | 1 | |
# | Group I | MP | W | D | L | G | GD | Pts | Form |
---|
1. | Municipal de Tarija | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 10 | |
2. | Atletico Bermejo | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:1 | 5 | 9 | |
3. | Municipalidad de Yacuiba | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:8 | 3 | 9 | |
4. | Ciclon | 4 | 0 | 3 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | |
5. | Garcia Agreda | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:8 | -5 | 2 | |
1691738505.435471